איך תפרסמו את העסק שלכם אופליין?

 

בעידן הדיגיטלי של היום, קל להתמקד אך ורק בשיווק מקוון ולהתעלם מהכוח של שיווק לא מקוון עבור העסק. בעוד שאסטרטגיות דיגיטליות הן ללא ספק חיוניות, שיטות שיווק לא מקוונות נשארו משאב יקר ולעתים קרובות לא מנוצל להגעה ללקוחות פוטנציאליים ולביסוס נוכחות למותג. מהן אותן שיטות? נפרט עליהן בכתבה הבאה.

הכתבה בשיתוף עם חברה מובילה בארץ המשווקת מוצרי פרסום, מתנות לחג לעובדים ועוד.

מוצרי פרסום

ניתן לחלק ללקוחות חדשים וגם ללקוחות קיימים מוצרי פרסום כמו, עטים, ספלים, חולצות טריקו ועוד שבהם מודפס הלוגו של העסק ופרטי התקשרות. פריטים אלו משמשים כתזכורת מתמדת למותג שלכם ויכולים ליצור תחושת שייכות בקרב הלקוחות שלכם.

כרטיסי ביקור

כרטיסי ביקור הם כלי שיווק נצחיים שאין לזלזל בהם. הם משמשים ייצוג מוחשי של העסק שלכם ומספקים דרך מקצועית ונוחה ללקוחות או שותפים פוטנציאליים להגיע אליכם. בכל פעם שאתם משתתפים באירועים עסקיים, הקפידו לקחת איתכם כרטיסי ביקור. כרטיס ביקור מעוצב היטב הכולל מידע חיוני ליצירת קשר ותיאור קצר של העסק שלכם יכול להשאיר רושם מתמשך.

מיתוג לרכב

אם אתם או העובדים שלכם נוהגים ברכבי חברה, מומלץ למתג אותם עם שם החברה, הלוגו ופרטי ההתקשרות שלכם. מיתוג רכב הוא דרך חסכונית להגיע לקהל רחב, שכן הרכבים הופכים לשלטי חוצות ניידים. בכל פעם שאתם או הצוות שלכם בדרכים, העסק שלכם זוכה לחשיפה ללקוחות פוטנציאליים.

פרסום מקומי

אפשרויות פרסום מקומיות כוללות פרסום בעיתונים, מגזינים, רדיו וטלוויזיה. מדיה מקומית יכולה לספק גישה לקהל גדול. התאימו את המסר הפרסומי שלכם, כך שיתאים לתחומי העניין והצרכים של הקהל אליו תרצו להגיע.

קבוצות נטוורקינג

הצטרפות לקבוצות נטוורקינג, יכולה להועיל מאוד לקידום עסקים לא מקוון. ארגונים אלה מספקים הזדמנויות להתחבר עם בעלי עסקים אחרים, להחליף רעיונות ולגשת למשאבים יקרי ערך.
קבוצות נטוורקינג מארחות לעתים קרובות אירועים שבהם אתם תוכלו להציג את העסק שלכם ולבנות קשרים עם לקוחות ושותפים פוטנציאליים.

סדנאות וסמינרים

ארחו סדנאות או סמינרים הקשורים לענף או לתחום ההתמחות שלכם. אירועים אלה לא רק מציבים אתכם כסמכות בעלת ידע בתחומכם, אלא גם מציעים הזדמנויות לתקשר עם קהל מקומי.
ספקו מידע ותובנות חשובות, והשתמשו באירועים אלה כפלטפורמות להצגת המוצרים או השירותים שלכם.

שיווק בדואר

שליחת חומרי שיווק פיזיים, כגון פליירים, חוברות או קטלוגים, ללקוחות פוטנציאליים יכולה להניב תוצאות מצוינות כאשר עושים זאת בצורה נכונה. צרו חומרים מושכי עין ואינפורמטיביים המציגים את המוצרים או השירותים שלכם.

כמה מילים לסיכום

זכרו שהמפתח לשיווק לא מקוון מוצלח טמון בעקביות, יצירתיות והבנה עמוקה של קהל היעד שלכם. על ידי יישום השיטות שהוזכרו לעיל באסטרטגיית השיווק הכוללת שלכם, תוכלו ליצור נוכחות מותג חזקה ומתמשכת, לטפח נאמנות לקוחות ובסופו של דבר להניע צמיחה עסקית. במידת האפשר ובהתאם לתקציב שלכם, נמליץ לכם לשלב גם שיטות פרסום מקוונות. שיהיה בהצלחה!

מה היה לנו עד עכשיו?

קטגוריות נוספות באתר

צור קשר

מעוניין לפרסם אצלנו? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בתוך זמן קצר

5/5

מאמרים נוספים בתחום

מאמרים אחרונים באתר

טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים